Polska, 3 grosze, 1830 FH

Polska, 3 grosze, 1830 FH

Polska, 3 grosze, 1830 FH

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 21:32:40
192271
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze, 1830 FH, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1038, Iger KK.30.1.a (R), Plage 171

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 297

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł