Polska, zestaw banknotów obiegowych PRL

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-12-2019 20:25:00
192414
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw banknotów obiegowych PRL, banknoty polskie 1975-1996 - album kolekcjonerski NBP, w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych w eleganckiej książce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa twarda, pięknie zachowane

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 791

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  940 zł
4)  860 zł
5)  820 zł
6)  580 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  500 zł
10)  490 zł
11)  480 zł