Zakończenie: 19-12-2019 20:15:40
191937
Opis: | Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, bez oznaczenia serii, numeracja 312676, kwit niewypełniony i bez pieczęci |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złamania i ugięcia papieru, ubytek lewego dolnego rogu |
Literatura: | Lucow 957 (R3) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 105