Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Włochy, medalik religijny z uszkiem, XIX/XX w.
190251
Aw: Św. Benedykt w lewo, trzymający księgę i pastorał, z ... | III |
60 zł szac. 75 zł 402 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medal religijny, 1948
190262
Aw: Józef Kalasancjusz uczący dzieci, + S.JOSEPHVS•CALASA... | I- |
60 zł szac. 40 zł 193 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z Józefem Dowbór Muśnickim, 1985
190716
Aw: Popiersie trzy czwarte w prawo, po prawej napis GENER... | I |
42 zł szac. 60 zł 342 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal 100-lecie Krakowskiego Towarzystwa Numizmatycznego, 1988
190712
Aw: Awers dukata Władysława łokietka, po bokach daty 1888... | I |
42 zł szac. 60 zł 258 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medalik religijny z uszkiem, XIX w.
190266
Aw: Postać Maryi na wprost, z promieniami wychodzącymi z ... | II |
40 zł szac. 40 zł 186 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1889
190261
Aw: Widok najwyższych budynków Paryża, a prawej sygnatura... | II- |
38 zł szac. 60 zł 220 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z Joachimem Lelewelem, 1980
190710
Aw: Głowa Joachima Lelewela w prawo, z boków 1786 / 1861 ... | I |
38 zł szac. 60 zł 187 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę wystawy światowej, 1889
190260
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, niżej BRONZE, RE... | II- |
36 zł szac. 60 zł 158 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal , 1985
190720
Aw: Popiersie generała w prawo, po bokach daty 1881-1943,... | I |
36 zł szac. 60 zł 286 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, tysiąclecie miasta Gdańska, 1997
190679
Aw: Dwa krzyże pod koroną, niżej 997-1997, z lewej GY / D... | I |
32 zł szac. 50 zł 253 wyświetleń |
2 | zakończona |