Polska, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:53:20
190544
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964), Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.6 mm, 120.47 g
Literatura: Paszkowycz 10/64, MMP 123

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 323

1)  180 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  65 zł
8)  60 zł