Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:52:20
190677
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM, z sygnaturą A.ЖАКАРЪ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.7 mm, 16.27 g
Literatura: Diakov 1582.1, Strzałkowski 276

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 571

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  50 zł
4)  46 zł