Polska, medal na 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:51:40
190680
Opis: Polska - XIX wiek, medal na 300. lecie Unii Lubelskiej, 1869, Aw: Tarcza z herbami Polski, Litwy i Rusi, WOLNI Z WOLNYMI, RÓWNI Z RÓWNYMI, Rw: W wieńcu z liści dębu, kłosów zbóż i cierni napis w 5 wersach: TRZECHSETNA / ROCZNICA / UNII / LUBELSKIEJ / 1669 - 11 SIERPNIA - 1869, powyżej gwiazda, na obrzeżu sygnowany CUIVRE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 64.3 mm, 118.29 g, niewielkie uderzenia przy krawędzi, patyna
Literatura: H-Cz. 8036

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 727

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  370 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  240 zł