Rosja, 20 kopiejek, 1915 BC

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, 20 kopiejek, 1915 BC

Rosja, 20 kopiejek, 1915 BC

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:42:00
190645
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 20 kopiejek, 1915 BC, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Bitkin 117, Kazakov 480

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 222

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  32 zł