Grecja i posthellenistyczne, brąz
Zakończenie: 21-11-2019 20:09:40
190280
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Lizymach 297-281 pne, brąz, nieustalona mennica w Tracji, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Lew skaczący w prawo, poniżej grot włóćzni w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ / ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 20.6 mm, 5.07 g, ciemna patyna |
Literatura: | SNG Cop. 1149, Müller 61 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 244