Niemcy, denar, X/XI w.

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:24:40
189740
Opis: Niemcy - Frankonia - Würzburg, denar, X/XI w., Aw: Popiersie w prawo, + ...S, Rw: Kapliczka, wewnątrz której pierścień i kulka, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 1.02 g, gięty
Literatura: Dbg 860

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 285

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  55 zł
4)  24 zł