Polska, medalik z okazji I święta harcerskiego w Łodzi, 1917

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:13:20
188643
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medalik z okazji I święta harcerskiego w Łodzi, 1917, Lilia, na której płatkach O - N - C, z boków 23 - IV, I ŚWIĘTO HARCERSKIE W ŁODZI * 1917 *
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.8 mm, 4.23 g, patyna
Literatura: Stela 10.17

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 368

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  110 zł
4)  55 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  20 zł