Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:47:00
188835
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW, Warszawa, ogon Orła z 9 piór, cyfra roku 6 z prostym daszkiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kuriański Z1W36.2.b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 451

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  280 zł
6)  280 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  100 zł
11)  90 zł
12)  80 zł