Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:22:00
188498
Opis: Węgry - Bela IV Wielki 1235-1270, denar, Aw: Baranek boży, z krzyżem, w lewo, REX BELA QVARTVS, Rw: Ukoronowana postać siedząca na tronie na wprost, trzymająca jabłko królewskie i berło, VNGA - RIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.09 g, ciemna patyna, moneta miejscowo niedobita
Literatura: Frynas H.18.1, Huszár 294

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 292

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  140 zł
4)  125 zł
5)  120 zł