Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:20:20
188494
Opis: Węgry - Stefan II 1116-1131, denar, Aw: Długi krzyż, w polach kropki, półksiężyce i małe krzyże, Rw: W wewnętrzej obwódce krzyż, w polach kreski, w zewnętrznej obwódce kropki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 0.39 g, patyna
Literatura: Frynas H.10.7, Huszar 92

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 171

1)  85 zł
2)  80 zł