wydawnictwa polskie, zestaw 7 książek

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:12:40
188929
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 7 książek, w skład zestawu wchodzi: Anna Szemiothowa - Numizmatyka starożyna, katalog wystawy stałej, Warszawa 1951, Wojciech Niemirycz - Wspomnienia warszawskiego numizmatyka, Białystok 2000, Pieniądz fałszywy, Łomża 1995, Maciej Salamon - Mennictwo cesarstwa bizantyńskiego, Warszawa 1980, Juliusz Mękicki - Monety Rusi Czerwonej w XIV-XV w., Warszawa 1983, Zbigniew Żabiński - Zagadnienia prawne numizmatyki, Warszawa 1971, Literatura numizmatyczna w zbiorach Centralnej Bibliotek Wojskowej, Warszawa 1965
Stan zachowania: II-/II+,
Dodatkowe informacje: razem 7 sztuk

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 393

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  36 zł
4)  22 zł
5)  20 zł
6)  18 zł