wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Ceny złotych monet polskich i z Polską związanych na ..

Cena wylicytowana: 9 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:10:20
188905
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Ceny złotych monet polskich i z Polską związanych na aukcjach z lat 1960-1998, Gdańsk 1998
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 455 stron formatu A5, oprawa kartonowa, okładka lekko pozaginana, ale wnętrze w pięknym stanie

Cena końcowa: 9 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 254

1)  9 zł
2)  8 zł