wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław - Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydan..

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:07:40
188918
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław - Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydanie, Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 546 str., kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, katalog uzupełniony o bony towarowe Pekao i Baltony, oprawa twarda lakierowana, pięknie zachowany

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 331

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł