wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszc..

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:05:20
188919
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszcz 2005
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 291 + 37 stron wstępu, format ok. B5, twarda oprawa, reedycja PTN na 50-lecie oryginalnego wydania, bardzo rzadka i poszukiwana pozycja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 253

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  100 zł
4)  95 zł