Polska, odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, od 1921

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:15:20
188198
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, od 1921, Krzyż na którym osadzony Orzeł z tarczą z herbem Jagiellonów, na ramionach krzyża FRONT - LIT- - BIAŁ - 1919-1920, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 39.9 x 40.4 mm, 13.71 g, ładnie zachowany
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 630-633, Stela 14.1.12.c

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1138

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  165 zł
9)  145 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  120 zł