Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-198

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 10-10-2019 21:12:00
187778
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla 198-217 - jako cezar 196-198, denar, 196-198, Rzym, Aw: Popiersie cezara w wieńcu laurowym zwrócone w prawo, M AVR ANTON CAES PONTIF, Rw: Cezar stojący w lewo, trzymający pałkę oraz włócznię, z prawej trofeum, PRINCIPI IVVENTVTIS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.13 g, uszkodzenie powierzchni rewersu
Literatura: RIC 13a, C. 504

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 141

1)  50 zł
2)  48 zł