Niemcy, denar

Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:56:40
186304
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.9 mm, 1.12 g, patyna, delikatnie gięty, rzadki
Literatura: Dbg 932, Kluge 478

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 350

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  800 zł
4)  490 zł
5)  480 zł