Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:27:20
186000
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 320

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  115 zł
10)  110 zł
11)  100 zł
12)  95 zł