Polska, półgrosz, 1396-1398

Polska, półgrosz, 1396-1398

Polska, półgrosz, 1396-1398

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:14:00
185915
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz, 1396-1398, Kraków, Aw: Korona, litera P pod koroną, napis, Rw: Orzeł, napsi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.34 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.16.1/1, Pawlikowski typ I, Gum.H. 416, Kop. 360, Kubiak typ I

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 344

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  100 zł
8)  60 zł
9)  55 zł
10)  48 zł