Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:06:20
185900
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek i pierścieni, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach krzyzyk, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.1 mm, 0.84 g
Literatura: CNP typ V/646

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 171

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  24 zł
6)  20 zł
7)  18 zł