Francja, medal honorowy Towarzystwa Statystycznego w Paryżu, po 1829

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 21:59:00
185030
Opis: Francja - XIX wiek, medal honorowy Towarzystwa Statystycznego w Paryżu, po 1829, Aw: Trzy pochodnie przewiązane szarfą, na której VÉRITÉ - UTILITÉ, u góry promienie, w otoku SOCIÉTÉ FRANÇAISE DE STATISTIQUE UNIVERSELLE/ FONDÉE A PARIS/ PAR M. CÉSAR MOREAU DE MARSEILLE/ LE 22 NOVEMBRE 1829., Rw: W wieńcu laurowym MÉDAILLE/ D'HONNEUR: DÉCERNÉE A, w otoku ENCOURAGEMENT AUX RECHERCHES ET TRAVAUX STATISTIQUES
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.5 mm, 61.68 g, patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 160

1)  90 zł