Czechosłowacja, medal z 1935 na pamiątkę 85. urodzin Tomasa Masaryka, 1935

Rozpoczęcie: 19-08-2019 18:00
Zakończenie: 29-08-2019 21:58:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 21:58:20
185425
Opis: Czechosłowacja, medal z 1935 na pamiątkę 85. urodzin Tomasa Masaryka, 1935, projektu O. Spanela, Aw: Popiersie w prawo, TOMAS MASARYK; Rw: Napis poziomy NA PAMET 85.NAROZENIN PRVNIHO PRESIDENTA REPUBLIKY CESKOSLOVENSKE i daty u góry i u dołu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 987, 78.79 g, 60.4 mm, w tekturowym pudełku, dwie punce na obrzeżu

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 255