Austria, medal, 1898

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, medal, 1898

Austria, medal, 1898

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:06:20
184818
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal, 1898, sygnowany, R. MARSCHALL, wybity z okazji 50-lecia panowania, Aw: Popiersie cesarza w prawo, 1848 FRANCISCUS JOS I IMP ET REX 1898, Rw: Para cesarska w karecie, otoczeniu poddanych, u góry VIVAT IMPERATOR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.4 mm, 14.03 g

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 400

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  28 zł
5)  24 zł