Rosja, medal, 1828

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rosja, medal, 1828

Rosja, medal, 1828

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:11:40
184311
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, medal, 1828, medal wybity na okoliczność wojny z Turcją, Aw: Głowa cara w prawo, NICOLAUS I TOTIUS RUSSIAE IMPERATOR, poniżej sygnatura G.LOOS DIR H.GUBE FEC., Kobieta wręczająca wojownikowi miecz i błogosławiąca krzyżem, Rw: ACCINGE FEMORI GLADIUM TUUM HEROS, PS.45.4 ("Bohaterze, przypasz do biodra swój miecz, swą chlubę i ozdobę")
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 38.5 mm, 22.99 g, pięknie zachowany, niewielkie uszkodzenie obrzeża awersu
Literatura: Diakov 470.1

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 387

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł