wydawnictwa polskie, Karol Plage - Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy or..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 13-06-2019 20:03:20
181919
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa; reedycja PTA z 1970 r.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 30 stron z katalogiem oraz tablice z ponad 150 ilustracjami monet, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 247

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  28 zł
4)  24 zł
5)  22 zł
6)  20 zł
7)  18 zł