Polska, rubel, 1847 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, rubel, 1847 MW

Polska, rubel, 1847 MW

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:00:20
181065
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1847 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 426, Plage 440, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 204

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  470 zł
4)  330 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  280 zł