Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:36:00
180412
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, na górze Orzeł państwowy, POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROK, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku napis W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI / 1918-1928, na rancie nabity znak mennicy i Ag0925, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 55.2 mm, 82.15 g, niewielkie zacięcie krawędzi
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 334

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  350 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  250 zł