Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:35:40
180411
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883, Kraków, Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F WOJTYCH KRAKÓW i napis w otoku JAN III SOBIESKI..., Rw: Herb Janina pod koroną królewską i napis PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12 GO WRZEŚNIA 1883
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 17.01 g, patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 377

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  105 zł
4)  100 zł