Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:18:00
180678
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 10 marek polskich, 9.12.1916, Generał, "Biletów", seria A, numeracja 0519500
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, mocno złamane w pionie, drobne ugięcia i zagniecenia, przybrudzony miejscowo papier, rzadkie
Literatura: Lucow 288 (R6), Miłczak 12, Ros. 448

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 293

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  300 zł
6)  165 zł