Niemcy, talar, 1661 CR

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1661 CR

Niemcy, talar, 1661 CR

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 22:14:00
180248
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy II 1656-1680, talar, 1661 CR, Drezno, Aw: Popiersie władcy trzymającego mitrę i miecz, IOHAN GEORG II D G DUX SAX IUL CLIV ET MONT, Rw: Tarcza herbowa, po bokach C - R, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, SAC ROM IMP AR CHIM ET ELECT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.94 g, patyna
Literatura: Dav. 7617, Kahnt 388, Schnee 909

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 136

1)  1 200 zł