Francja, żeton, 1732

Rozpoczęcie: 22-04-2019 18:00
Zakończenie: 02-05-2019 22:28:40
Francja, żeton, 1732

Francja, żeton, 1732

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:28:40
179205
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, 1732, Aw: Popiersie w prawo, pod popiersiem sygnatura DUVIVIER, LUD. XV. REX - CHRISTIANISS., Rw: Pod koroną czteropolowy herb (skwadrowane herby Francji i Bretanii), JETON DES ESTATS DE BRETAGNE - 1732., żeton projektu Jeana Duviviera
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.1 mm, 6.61 g
Literatura: Feudarent 8750

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 204