Polska, trojak, 1589

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:18:40
176922
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1589, Ryga, końcówka napisu LI na awersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny, patyna
Literatura: Iger R.89.3.c (R), K.-G. 3b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 349

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  180 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  90 zł