Polska, plakieta z Józefem Piłsudskim, 1931

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:45:20
176691
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Józefem Piłsudskim, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSVDSKI. ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej, plakieta autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 199.11 g, 61.6 x 102 mm, brak podstawki, przeczyszczone tło
Literatura: Strzałk. Plakiety 41f

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 193

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  120 zł