Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 22:19:20
176289
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1621, Królewiec, odmiana z datą pod popiersiem księcia, końcówka napisu BRAN, znak mennicy na końcu napisu na rewersie
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna, złotawa patyna, niedobity
Literatura: Shatalin GW21-17 (R1)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 176

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  195 zł
4)  185 zł
5)  170 zł
6)  150 zł