Polska, 10 groszy, 1813

Polska, 10 groszy, 1813

Polska, 10 groszy, 1813

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:55:40
176625
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 10 groszy, 1813, Warszawa, odmiana z inicjałami IB (mincerza Jakuba Benika)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3690, Kahnt 1273, Plage 103

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 257

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł