Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415

Monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2019 20:22:20
175931
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415, na ostrołukowej tarczy orzeł z rozpostartymi skrzydłami, w tle dwunitkowy krzyż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.15 g, 13.5 mm, kołnierz i wał lekko pogniecione, mimo to dość ładny i bardzo wyraźny
Literatura: BRP Prusy T17.2, W. 110b, Neumann 1.i

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 171

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  60 zł
6)  55 zł