Polska, wpinka pamiątkowa

Polska, wpinka pamiątkowa

Polska, wpinka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:27:20
175308
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, wpinka pamiątkowa, wpinka w kształcie tarczy, na której koń i sportowiec w lewo, niżej w prostokącie POLACY na IX / OLIMPJADĘ, z boków 19-28, niżej sygnatura Z-K, na stronie odwrotnej sygnatura J.CHYLIŃSKI / WARSZAWA, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek z przylutowanej śrubki, nakrętka sygnowana Z.P.S. - 13
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.97 g, 21.9x25.1 mm, patyna

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 155

1)  30 zł