Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 49. Huculskiego Pułku Strzelców, po 1928

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:24:40
175150
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 49. Huculskiego Pułku Strzelców, po 1928, Krzyż, w kątach którego promienie, na ramionach Orzeł - CHORUPAŃ - MŁAWA - dwa skrzyżowane miecze na których tarcza z liczbą 18, na środku wieniec w którym liczba 49, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19, odznaka jednoczęściowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 24.33 g, 39.6x39.6 mm
Literatura: Sawicki s. 117

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 416

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  700 zł
6)  480 zł