Polska, ryngraf Matka Boska Częstochowska, z łańcuszkiem

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:18:00
175016
Opis: Polska, ryngraf Matka Boska Częstochowska, z łańcuszkiem, punca srebra 3 i imiennik MG
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone 29.04 g, 64x60 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 228

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  90 zł