Ryga- miasto, szeląg, 1571

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Ryga- miasto, szeląg, 1571

Ryga- miasto, szeląg, 1571

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:53:20
174635
Opis: Ryga- miasto, szeląg, 1571, Ryga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatnie podgięty, ciemna patyna
Literatura: Haljak typ T-4aCa 946b

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 157

1)  20 zł
2)  18 zł