Niemcy, 5 marek, 1904 G

Niemcy, 5 marek, 1904 G

Niemcy, 5 marek, 1904 G

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:39:40
173404
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907 - system markowy, 5 marek, 1904 G, Karlsruhe
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 152, Jaeger 33

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 261

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  95 zł
7)  85 zł