Polska, medal - Matka Boska Sulisławska

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:32:20
172724
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal - Matka Boska Sulisławska, Aw: cudowny Obraz Matki Bożej Bolesnej zwanej Sulisławską, poniżej gwiazdki, SULISŁAWSKA PANIENKO OPIEKUJ SIĘ NAMI, w sześciu wersach: PAMIĄTKA / KORONACJI / CUDOW. OBRAZU / M.B SULISŁAWSKIEJ / 8 WRZEŚNIA / 1913 R.
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 32 mm, 3.43 g, liczne uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 464

1)  30 zł