Polska, medal wybity z okazji święta Orderu Orła Białego, 1750

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:32:00
172728
Opis: Polska - August III 1733-1763, medal wybity z okazji święta Orderu Orła Białego, 1750, Aw: Popiersie Augusta III w prawo, na dole sygnatura WERMUTH•F•, AUGUSTUS III D•G• - REX POLONIARUM, Rw: Stół na którym Insygnia Orderu, wokół DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku data MDCCL. / 3. AUG.
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 55.00 g, 53.4 mm
Literatura: H-Cz. 5991 (R1)

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 317

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  720 zł
4)  620 zł