Rosja, medal, 1828

Rosja, medal, 1828

Rosja, medal, 1828

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:26:40
172725
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, medal, 1828, medal wybity z okazji wojny z Turcją, Aw: Głowa cara w prawo, NICOLAUS I TOTIUS RUSSIAE IMPERATOR, poniżej sygnatura G.LOOS DIR H.GUBE FEC., Kobieta wręczająca wojownikowi miecz i błogosławiąca krzyżem, Rw: ACCINGE FEMORI GLADIUM TUUM HEROS, PS.45.4 ("Bohaterze, przypasz do biodra swój miecz, swą chlubę i ozdobę")
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 38 mm, 22.99 g, piękny
Literatura: Diakow 470.1

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 245

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  200 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  155 zł