Niderlandy, denar, 1010-1035

Niderlandy, denar, 1010-1035

Niderlandy, denar, 1010-1035

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 21:13:20
172654
Opis: Niderlandy - Flandria - hrabia Baldwin IV 988-1037, denar, 1010-1035, Aw: Kaplica z dachem zwieńczonym krzyżem, legenda, Rw: Krzyż z kulką, krzyżykiem, kółkiem i klinem w kątach, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.83 g, 19.1 mm, gięty, patyna
Literatura: Ilisch II 13.2

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 128

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  170 zł
4)  150 zł