Zakończenie: 10-01-2019 20:00 ÷ 21:56
Polska, zestaw banknotów 50 złotych, 1.12.1988
171853
różne serie - K... | I |
60 zł szac. 100 zł 132 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
169421
seria 125 | III/III+ |
24 zł szac. 40 zł 145 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
170523
Aw: Krzyż grecki którego ramiona zakończone trzema kulkam... | III |
30 zł szac. 50 zł 213 wyświetleń |
1 | zakończona | |
170542
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż ka... | III |
30 zł szac. 50 zł 145 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Austria, 3 krajcary, 1637
172188
| III |
24 zł szac. 40 zł 252 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Austria, 20 krajcarów, 1764
172022
| III/III+ |
42 zł szac. 70 zł 155 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Austria, 1 krajcar, 1816 A
172184
| II/II+ |
48 zł szac. 80 zł 109 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1694 GF-N
172146
Aw: Tarcza herbowa przytrzymywana przez dwa lwy, nakryta ... | III+ |
2 400 zł szac. 4 000 zł 245 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, 3 marki, 1930 G
172143
700. rocznica śmierci Walthera von der Vogelweide | II- |
300 zł szac. 500 zł 112 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Słowianie, anonimowe naśladownictwo denara krzyżowego typu II (Kaplica)
140601
Kapliczka saska / Krzyż kawalerski | III- |
50 zł szac. 80 zł 192 wyświetleń |
2 | zakończona |